Ligi w Polsce - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Arka Gdynia - Zagłębie Lubin 1:1
  • Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław 2:2
  • Lech Poznań - Korona Kielce 1:0
  • Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok 3:3
  • Legia Warszawa - Cracovia Kraków 1:0
  • Sandecja Nowy Sącz - Bruk Bet Termalica Nieciecza 1:0
  • Wisła Kraków - Piast Gliwice 0:0
  • Wisła Płock - Pogoń Szczecin 3:1
  •        

Ostatnie spotkanie

Ruch ZdzieszowiceLegia Warszawa
Ruch Zdzieszowice 0:4 Legia Warszawa
2017-09-21, 15:30:00
Puchar Polski - 1/8 finału
    relacja »
spotkanie pucharowe

Logowanie

Kalendarium

22

09-2017

piątek

23

09-2017

sobota

24

09-2017

niedziela

25

09-2017

pon.

26

09-2017

wtorek

27

09-2017

środa

28

09-2017

czwartek

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 11, wczoraj: 25
ogółem: 323 261

statystyki szczegółowe

Aktualności

Centralna liga juniorów - terminarze na sezon 2017/2018

  • autor: lukdan2f, 2017-07-17 14:29

PZPN ogłosił terminarze Centralnej Ligi Juniorów na sezon 2017/2018. Runda jesienna rozpocznie się 5 sierpnia, a zakończy 26 listopada.

www.pzpn.pl / www.90minut.pl

Terminarze w dalszej części

Grupa zachodnia 

Kolejka 1 - 5-6 sierpnia 

Falubaz Zielona Góra - Lechia Gdańsk 
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Miedź Legnica 
Górnik Zabrze - Warta Poznań 
Odra Opole - Piast Gliwice 
Pogoń Szczecin - Salos Szczecin 
Lech Poznań - Zagłębie Lubin 
Chrobry Głogów - Śląsk Wrocław 
Warta Gorzów Wielkopolski - Arka Gdynia 

Kolejka 2 - 12-13 sierpnia 

Lechia Gdańsk - Arka Gdynia 
Śląsk Wrocław - Warta Gorzów Wielkopolski 
Zagłębie Lubin - Chrobry Głogów 
Salos Szczecin - Lech Poznań 
Piast Gliwice - Pogoń Szczecin 
Warta Poznań - Odra Opole 
Miedź Legnica - Górnik Zabrze 
Falubaz Zielona Góra - Podbeskidzie Bielsko-Biała 

Kolejka 3 - 19-20 sierpnia 

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Lechia Gdańsk 
Górnik Zabrze - Falubaz Zielona Góra 
Odra Opole - Miedź Legnica 
Pogoń Szczecin - Warta Poznań 
Lech Poznań - Piast Gliwice 
Chrobry Głogów - Salos Szczecin 
Warta Gorzów Wielkopolski - Zagłębie Lubin 
Arka Gdynia - Śląsk Wrocław 

Kolejka 4 - 26-27 sierpnia 

Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław 
Zagłębie Lubin - Arka Gdynia 
Salos Szczecin - Warta Gorzów Wielkopolski 
Piast Gliwice - Chrobry Głogów 
Warta Poznań - Lech Poznań 
Miedź Legnica - Pogoń Szczecin 
Falubaz Zielona Góra - Odra Opole 
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Górnik Zabrze 

Kolejka 5 - 2-3 września 

Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk 
Odra Opole - Podbeskidzie Bielsko-Biała 
Pogoń Szczecin - Falubaz Zielona Góra 
Lech Poznań - Miedź Legnica 
Chrobry Głogów - Warta Poznań 
Warta Gorzów Wielkopolski - Piast Gliwice 
Arka Gdynia - Salos Szczecin 
Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 

Kolejka 6 - 9-10 września 

Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin 
Salos Szczecin - Śląsk Wrocław 
Piast Gliwice - Arka Gdynia 
Warta Poznań - Warta Gorzów Wielkopolski 
Miedź Legnica - Chrobry Głogów 
Falubaz Zielona Góra - Lech Poznań 
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Pogoń Szczecin 
Górnik Zabrze - Odra Opole 

Kolejka 7 - 16-17 września 

Odra Opole - Lechia Gdańsk 
Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 
Lech Poznań - Podbeskidzie Bielsko-Biała 
Chrobry Głogów - Falubaz Zielona Góra 
Warta Gorzów Wielkopolski - Miedź Legnica 
Arka Gdynia - Warta Poznań 
Śląsk Wrocław - Piast Gliwice 
Zagłębie Lubin - Salos Szczecin 

Kolejka 8 - 23-24 września 

Lechia Gdańsk - Salos Szczecin 
Piast Gliwice - Zagłębie Lubin 
Warta Poznań - Śląsk Wrocław 
Miedź Legnica - Arka Gdynia 
Falubaz Zielona Góra - Warta Gorzów Wielkopolski 
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Chrobry Głogów 
Górnik Zabrze - Lech Poznań 
Odra Opole - Pogoń Szczecin 

Kolejka 9 - 30 września-1 października 

Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 
Lech Poznań - Odra Opole 
Chrobry Głogów - Górnik Zabrze 
Warta Gorzów Wielkopolski - Podbeskidzie Bielsko-Biała 
Arka Gdynia - Falubaz Zielona Góra 
Śląsk Wrocław - Miedź Legnica 
Zagłębie Lubin - Warta Poznań 
Salos Szczecin - Piast Gliwice 

Kolejka 10 - 7-8 października 

Lechia Gdańsk - Piast Gliwice 
Warta Poznań - Salos Szczecin 
Miedź Legnica - Zagłębie Lubin 
Falubaz Zielona Góra - Śląsk Wrocław 
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Arka Gdynia 
Górnik Zabrze - Warta Gorzów Wielkopolski 
Odra Opole - Chrobry Głogów 
Pogoń Szczecin - Lech Poznań 

Kolejka 11 - 14-15 października 

Lech Poznań - Lechia Gdańsk 
Chrobry Głogów - Pogoń Szczecin 
Warta Gorzów Wielkopolski - Odra Opole 
Arka Gdynia - Górnik Zabrze 
Śląsk Wrocław - Podbeskidzie Bielsko-Biała 
Zagłębie Lubin - Falubaz Zielona Góra 
Salos Szczecin - Miedź Legnica 
Piast Gliwice - Warta Poznań 

Kolejka 12 - 21-22 października 

Lechia Gdańsk - Warta Poznań 
Miedź Legnica - Piast Gliwice 
Falubaz Zielona Góra - Salos Szczecin 
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Lubin 
Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław 
Odra Opole - Arka Gdynia 
Pogoń Szczecin - Warta Gorzów Wielkopolski 
Lech Poznań - Chrobry Głogów 

Kolejka 13 - 28-29 października 

Chrobry Głogów - Lechia Gdańsk 
Warta Gorzów Wielkopolski - Lech Poznań 
Arka Gdynia - Pogoń Szczecin 
Śląsk Wrocław - Odra Opole 
Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze 
Salos Szczecin - Podbeskidzie Bielsko-Biała 
Piast Gliwice - Falubaz Zielona Góra 
Warta Poznań - Miedź Legnica 

Kolejka 14 - 4-5 listopada 

Lechia Gdańsk - Miedź Legnica 
Falubaz Zielona Góra - Warta Poznań 
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Piast Gliwice 
Górnik Zabrze - Salos Szczecin 
Odra Opole - Zagłębie Lubin 
Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław 
Lech Poznań - Arka Gdynia 
Chrobry Głogów - Warta Gorzów Wielkopolski 

Kolejka 15 - 11-12 listopada 

Warta Gorzów Wielkopolski - Lechia Gdańsk 
Arka Gdynia - Chrobry Głogów 
Śląsk Wrocław - Lech Poznań 
Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin 
Salos Szczecin - Odra Opole 
Piast Gliwice - Górnik Zabrze 
Warta Poznań - Podbeskidzie Bielsko-Biała 
Miedź Legnica - Falubaz Zielona Góra 

 

Grupa wschodnia 

Kolejka 1 - 5-6 sierpnia 

Progres Kraków - Znicz Pruszków 
Stomil Olsztyn - MKS Polonia Warszawa 
Wisła Kraków - Resovia 
MOSP Białystok - ŁKS Łódź 
UKS SMS Łódź - Jagiellonia Białystok 
Stal Rzeszów - Cracovia 
Legia Warszawa - Motor Lublin 
Wisła Płock - Korona Kielce 

Kolejka 2 - 12-13 sierpnia 

Znicz Pruszków - Korona Kielce 
Motor Lublin - Wisła Płock 
Cracovia - Legia Warszawa 
Jagiellonia Białystok - Stal Rzeszów 
ŁKS Łódź - UKS SMS Łódź 
Resovia - MOSP Białystok 
MKS Polonia Warszawa - Wisła Kraków 
Progres Kraków - Stomil Olsztyn 

Kolejka 3 - 19-20 sierpnia 

Stomil Olsztyn - Znicz Pruszków 
Wisła Kraków - Progres Kraków 
MOSP Białystok - MKS Polonia Warszawa 
UKS SMS Łódź - Resovia 
Stal Rzeszów - ŁKS Łódź 
Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok 
Wisła Płock - Cracovia 
Korona Kielce - Motor Lublin 

Kolejka 4 - 26-27 sierpnia 

Znicz Pruszków - Motor Lublin 
Cracovia - Korona Kielce 
Jagiellonia Białystok - Wisła Płock 
ŁKS Łódź - Legia Warszawa 
Resovia - Stal Rzeszów 
MKS Polonia Warszawa - UKS SMS Łódź 
Progres Kraków - MOSP Białystok 
Stomil Olsztyn - Wisła Kraków 

Kolejka 5 - 2-3 września 

Wisła Kraków - Znicz Pruszków 
MOSP Białystok - Stomil Olsztyn 
UKS SMS Łódź - Progres Kraków 
Stal Rzeszów - MKS Polonia Warszawa 
Legia Warszawa - Resovia 
Wisła Płock - ŁKS Łódź 
Korona Kielce - Jagiellonia Białystok 
Motor Lublin - Cracovia 

Kolejka 6 - 9-10 września 

Znicz Pruszków - Cracovia 
Jagiellonia Białystok - Motor Lublin 
ŁKS Łódź - Korona Kielce 
Resovia - Wisła Płock 
MKS Polonia Warszawa - Legia Warszawa 
Progres Kraków - Stal Rzeszów 
Stomil Olsztyn - UKS SMS Łódź 
Wisła Kraków - MOSP Białystok 

Kolejka 7 - 16-17 września 

MOSP Białystok - Znicz Pruszków 
UKS SMS Łódź - Wisła Kraków 
Stal Rzeszów - Stomil Olsztyn 
Legia Warszawa - Progres Kraków 
Wisła Płock - MKS Polonia Warszawa 
Korona Kielce - Resovia 
Motor Lublin - ŁKS Łódź 
Cracovia - Jagiellonia Białystok 

Kolejka 8 - 23-24 września 

Znicz Pruszków - Jagiellonia Białystok 
ŁKS Łódź - Cracovia 
Resovia - Motor Lublin 
MKS Polonia Warszawa - Korona Kielce 
Progres Kraków - Wisła Płock 
Stomil Olsztyn - Legia Warszawa 
Wisła Kraków - Stal Rzeszów 
MOSP Białystok - UKS SMS Łódź 

Kolejka 9 - 30 września-1 października 

UKS SMS Łódź - Znicz Pruszków 
Stal Rzeszów - MOSP Białystok 
Legia Warszawa - Wisła Kraków 
Wisła Płock - Stomil Olsztyn 
Korona Kielce - Progres Kraków 
Motor Lublin - MKS Polonia Warszawa 
Cracovia - Resovia 
Jagiellonia Białystok - ŁKS Łódź 

Kolejka 10 - 7-8 października 

Znicz Pruszków - ŁKS Łódź 
Resovia - Jagiellonia Białystok 
MKS Polonia Warszawa - Cracovia 
Progres Kraków - Motor Lublin 
Stomil Olsztyn - Korona Kielce 
Wisła Kraków - Wisła Płock 
MOSP Białystok - Legia Warszawa 
UKS SMS Łódź - Stal Rzeszów 

Kolejka 11 - 14-15 października 

Stal Rzeszów - Znicz Pruszków 
Legia Warszawa - UKS SMS Łódź 
Wisła Płock - MOSP Białystok 
Korona Kielce - Wisła Kraków 
Motor Lublin - Stomil Olsztyn 
Cracovia - Progres Kraków 
Jagiellonia Białystok - MKS Polonia Warszawa 
ŁKS Łódź - Resovia 

Kolejka 12 - 21-22 października 

Znicz Pruszków - Resovia 
MKS Polonia Warszawa - ŁKS Łódź 
Progres Kraków - Jagiellonia Białystok 
Stomil Olsztyn - Cracovia 
Wisła Kraków - Motor Lublin 
MOSP Białystok - Korona Kielce 
UKS SMS Łódź - Wisła Płock 
Stal Rzeszów - Legia Warszawa 

Kolejka 13 - 28-29 października 

Legia Warszawa - Znicz Pruszków 
Wisła Płock - Stal Rzeszów 
Korona Kielce - UKS SMS Łódź 
Motor Lublin - MOSP Białystok 
Cracovia - Wisła Kraków 
Jagiellonia Białystok - Stomil Olsztyn 
ŁKS Łódź - Progres Kraków 
Resovia - MKS Polonia Warszawa 

Kolejka 14 - 4-5 listopada 

Znicz Pruszków - MKS Polonia Warszawa 
Progres Kraków - Resovia 
Stomil Olsztyn - ŁKS Łódź 
Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok 
MOSP Białystok - Cracovia 
UKS SMS Łódź - Motor Lublin 
Stal Rzeszów - Korona Kielce 
Legia Warszawa - Wisła Płock 

Kolejka 15 - 11-12 listopada 

Wisła Płock - Znicz Pruszków 
Korona Kielce - Legia Warszawa 
Motor Lublin - Stal Rzeszów 
Cracovia - UKS SMS Łódź 
Jagiellonia Białystok - MOSP Białystok 
ŁKS Łódź - Wisła Kraków 
Resovia - Stomil Olsztyn 
MKS Polonia Warszawa - Progres Kraków 

 

  • Komentarzy [0]
  • czytano: [13]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

Jagiellonia BiałystokLegia Warszawa
Jagiellonia Białystok   Legia Warszawa
2017-09-24, 18:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Wyniki

Ostatnia kolejka 9
Arka Gdynia 1:1 Zagłębie Lubin
Górnik Zabrze 2:2 Śląsk Wrocław
Lech Poznań 1:0 Korona Kielce
Lechia Gdańsk 3:3 Jagiellonia Białystok
Legia Warszawa 1:0 Cracovia Kraków
Sandecja Nowy Sącz 1:0 Bruk Bet Termalica Nieciecza
Wisła Kraków 0:0 Piast Gliwice
Wisła Płock 3:1 Pogoń Szczecin

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 10
Bruk Bet Termalica Nieciecza - Lechia Gdańsk
Cracovia Kraków - Wisła Płock
Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa
Zagłębie Lubin - Sandecja Nowy Sącz
Korona Kielce - Wisła Kraków
Piast Gliwice - Arka Gdynia
Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze
Śląsk Wrocław - Lech Poznań

Statystyki drużyny

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Kontakty